Przygotowanie do seksu analnego

Witam, współżyje z moim facetem , jesteśmy razem 2 lata. Ostatnimi czasy w nasze życie erotyczne doszedł seks analny, był on bez jakiegokolwiek przygotowania. Mojego faceta to nie zraża, natomiast mnie w jakiś sposób tak.. dlatego chciałabym dowiedzieć się czy przygotowanie do seksu analnego jest konieczne

Zachęcam do ich poszukania i do uważnej lektury.
Medycznie seks analny nie jest optymalnym zachowaniem seksualnym.
Gdyby po lekturze na ten temat pojawiły się nowe pytania czy wątpliwości, to proszę o napisanie.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Zależy to od indywidualnych odczuć, preferencji i doświadczeń obydwojga partnerów. Ze względów zdrowotnych konieczne jest stosowanie prezerwatywy.
Wiele cennych (także bardzo praktycznych) informacji dot. seksu analnego znajdą Państwo w książce "Radość seksu analnego".

Pozdrawiam!