Lęk przed stosunkami analnymi

Przez 11 lat bylam w zwiazku z meszczyzna ktory w bardzo niewinny i dyskretny sposob zobowiazywal mnie do stosonkow analnych. Znienawidzilam tego typu seks, wiem rowniez ze jestem naderwana poniewaz wyczuwam zmiany w miejscu inntymnym, co mam zrobic i jak powiedziec o tym mojej nowej synpatji?

Dzień dobry!

Nie istnieje obowiązek złożenia nowemu partnerowi "pełnego zeznania" ze swojego dotychczasowego życia seksualnego. Jest możliwe, że Pani nowy partner nie preferuje seksu analnego i nie będzie on zgłaszał takich potrzeb lub nie będą one dla niego ważne.
Być może z czasem trwania Waszej relacji i zwiększaniu intymności, z kolejnymi rozmowami dot. Waszych preferencji erotycznych, temat seksu analnego pojawi się sam i wtedy będzie miała okazji powiedzieć, że nie lubi/ nie chce Pani (teraz lub w ogóle) takiego rodzaju zbliżeń.

Zdecydowanie warto jednak, aby wybrała się do Pani lekarza, aby ocenić, jakie zmiany pojawiły się w okolicach odbytu/ w odbytnicy - i czy jest konieczne podjęcie jakiejś formy leczenia.

Pozdrawiam!