Dlaczego osiągam orgazm tylko przy seksie analnym?

Witam! Odkąd tylko pamiętam, preferowałam przyjemności płynące ze sfery analnej. Zaczęło się w wieku 13 lat od masturbacji, jednak po rozpoczęciu współżycia nic się nie zmieniło. Od 4 lat kocham się tylko analnie i jest to dla mnie o niebo przyjemniejsza forma seksu od normalnego. Prócz tego z partnerem uprawiam fisting analny i posiadamy liczną kolekcję zabawek, którymi mnie rozciąga. Nigdy mi to nie przeszkadzało, na zdrowie nie narzekam, ale dręczy mnie myśl dlaczego tak jest lub od czego.

Jest to znane medycynie seksualnej.
Warto nadmienić, że rozszerzanie odbytu dłońmi i "zabawkami" jest zachowaniem o pewnym stopniu ryzyka. Oprócz możliwości urazu bezpośredniego następuje często niemożność utrzymywania gazów, "wiatry" , a nawet popuszczanie kału, zwłaszcza gdy są luźne stolce. Są to nader kłopotliwe objawy, zwłaszcza w sytuacjach towarzyskich. Zwykle nie warto naśladować ryzykownych zachować widzianych na filmach erotycznych.
Śluzówka odbytnicy jest delikatna, poza tym ta okolica pozbawiona jest własnej lubrikacji, nie zwilża się tak jak pochwa.
Pozdrawiam. JW, Poznań, blog seksuologia com

Dzień dobry.

Jak sama Pani opisała, swoje doświadczenia masturbacyjne "ograniczała" Pani do sfery analnej, przez co niejako uwarunkowała się Pani na osiąganie satysfakcji w taki sposób. Potem dodatkowo wzmacniała Pani to uwarunkowanie poprzez podejmowanie wyłącznie stosunków analnych - stąd prawdopodobnie Pani "ograniczenie".

Pozdrawiam.