Brak orgazmu przy seksie z chłopakiem

Witam, współżyję z chłopakiem od 2 lat i ani razu nie maiłam orgazmu. Mój chłopak stara się jak może ale nic to nie daje. Tak jak by mnie w ogóle nie podniecał. Gdy zaspokajam się sama orgazm mam zawsze dodam taż że często robię to przy filmach porno. Czy mogę być od nich uzależniona i dlatego mój facet mnie nie kręci? Czy jest konieczna wizyta u lekarza czy można sobie samemu poradzić? A jeśli będzie potrzebny specjalista to gdzie w Kielcach mogę znaleźć dobrego lekarza. Proszę o odpowiedź.

Witam,

W Pani przypadku wydaje się, że najrozsądniejsza będzie wizyta u seksuologa.
Jest to najbardziej kompetentna osoba, by zdiagnozować opisany problem.
Sądzę, że w Kielcach bez problemu znajdzie Pani odpowiedniego specjalistę.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Rzeczywiście ważną przyczyną mogą być nawyki masturbacyjne i utrwalenie reakcji na filmy pornograficzne. Znaczenie może mieć też jednak sama osoba partnera (jakie jego cechy czy zachowania są dla Pani pociągające, a jakie nie), relacja między Państwem (kondycja związku, uczuć), Wasze nawyki seksualne, stopień otwartości i komunikacji w kwestiach erotycznych i innych itp.
Właściwym kierunkiem jest raczej konsultacja z psychologiem/ psychoterapeutą, niż lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!