Jak radzić sobie z brakiem ochoty na seks u 21-latki?

Witam, Mam 21 lat. Miesiaczkuje regularne. Z moim chłopakiem jestem od roku, miedzy nami naprawdę dobrze się układa, kocham go strasznie. Problemem jest to , że nie potrafię się podniecić, wgl rzadko mi się to zdarza -jedynie gdy obejrzę jakiś film erotyczny czy tego typu rzeczy, ale nawet jeśli to jest tylko chwilowe a później opada. To nie wina chłopaka bo bardzo mi się podoba i stara się bardzo. Nigdy nie miałam też orgazmu , wydaje mi się , że swoje ciało , próbowałam wielokrotnie, ale ani sama ani tym bardziej chłopak nie potrafi mnie do niego doprowadzić. Gdy masturbuje się tam sama zawsze jest tak samo - jest przyjemnie , przyjmie po czasie nastaje taki mini punkt kulminacyjny/mini orgazm a po sekundzie momentalnie to szybko opada i jest jak gdyby nigdy nic. To naprawdę mnie trapi. Ponieważ czuje w głębi siebie, że do nie jest orgazm. Zaczynam świrowac i bać się ze znajduje się w tym małym procencie kobiet które nigdy w życiu nie doznają co to jest orgazm.. Czy to ze mną coś jest nie tak ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultować problem z ginekologiem, który Panią zbada i spróbuje znaleźć przyczynę. Jeśli nie wystąpi przyczyna organiczna, wskazana będzie wizyta u seksuologa. Pozdrawiam!