Jak radzić sobie z brakiem ochoty na seks?

Mam problemy z orgazmami i ochotą na sex,mój Mąż ciągle chce sexu czy mogę wiedzieć jaki lek jest dla Kobiet,mocny lek,który zwiększ lipido.bARDZO PROSZĘ O ODPISANIE

Istnieje wiele metod pomagających osiągnąć orgazm. 70% kobiet potrzebuje do tego stymulacji łechtaczki (np. palcem swoim lub partnera; językiem, wibratorem itd.). Jeśli masturbowała się Pani w konkretnej pozycji i w określony sposób - konieczne jest powtarzanie podobnych ruchów podczas stosunku. Wizyta u seksuologa byłaby bardzo pomocna, ponieważ ewentualne inne metody trzeba dokładnie omówić. Pozdrawiam serdecznie!

https://terapiaslomka.wordpress.com/