Dlaczego nie mogę osiągnąć szczytowania?

Witam, mam 48 lat od niedawna zaczęłam uprawiać sex. Do tej pory zaspokajałam się masturbując się. Moje pytanie dotyczy braku osiągania szczytowania. Czy istnieją jakieś ćwiczenia pozwalające osiągnąć ten stan z partnerem? Dziękuję za ewentualną pomoc.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

Witam,

Owszem, istnieją techniki treningowe, które zastosowane wspólnie z partnerem zwiększają prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu. By jednak zalecić konkretne postępowanie, z pewnością potrzebne byłoby zebranie szczegółowego wywiadu psychoseksuologicznego od pani, ewentualnie zaproszenie na wizytę także partnera.