Brak ochoty na seks - dlaczego nie potrafię się podniecić?

Witam, mam poważny problem. Mam 20 lat, nigdy jakichś większych problemów z erekcją nie miałem, a od paru dni nie potrafię się podniecić i doprowadzić do erekcji. Nie czuję potrzeby uprawiania seksu, chociaż w głębi duszy mam na to ochotę. Jestem z dziewczyną od ponad 7 miesięcy, nie mam żadnych kompleksów ani nic. Nie chcę stracić przez to dziewczyny. Proszę, pomóżcie mi!
20 LAT ponad rok temu

Witam,
Jeśli obniżenie ochoty na współżycie ma charakter krótkotrwały, prawdopodobnie problem ten jest przejściowy i może ustąpić samoistnie. Przyczyn takiego stanu może być wiele - przemęczenie, nagła zmiana trybu życia, diety czy występujący stres. Zazwyczaj po ustąpieniu takich okoliczności funkcje seksualne wracają do poprzedniego stanu.
Pozdrawiam.