Brak ochoty na seks u partnera a możliwe przyczyny

Mój problem polega na tym, że mój facet nie ma ochoty na seks. Tak twierdzi. Po rozmowie z nim, rozumiem, ze problem nie leży we mnie. Zdrada jest tutaj wykluczona. Wiem, że ma on potrzeby, ponieważ przegląda strony pornograficzne. Filmy, które on wybiera są dosyć mocne. My rzadko uprawiamy taki seks. Teraz w ogóle. Czy jest to możliwe, aby on stracił kompletnie mną zainteresowanie, bo preferuje inny rodzaj seksu ? Dodam, ze ostatnio stał się on dla mnie nadmiar czuły, a seksu obecnie zero.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa rozmowa z samym partnerem i większa ilość informacji. Możliwe są np. nawyki masturbacyjne i pornografii. Proszę osobiście skonsultować z psychologiem seksuologiem, wspólnie z partnerem lub indywidualnie.

Pozdrawiam!

Niestety w tym wypadku trudno jest coś jednoznacznie powiedzieć. Państwa problemy mogą rzeczywiście wynikać z innych preferencji seksualnych u partnera, ale mogą być też wynikiem innych czynników (lęk, obniżone libido, duży stres i przeżywanie problemów itd). Proponuję jeszcze raz porozmawiać z chłopakiem i być może podjąć decyzję o udaniu się na konsultację do seksuologa bądź psychologa. Pozdrawiam.

Witam,
Na podstawie tego krótkiego opisu trudno o jednoznaczną odpowiedź. Zachęcam do szczerej rozmowy z mężem i kontaktu z seksuologiem.
Serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka Balicka