Brak ochoty na seks u 32-latki a możliwe przyczyny

mam 32 lata i nie mam ochoty wogole na sex wrecz kazde zblizenie mnie denerwuje zastawiam sie dlaczego przeciez jestem jeszcze mloda nie potrafie sie nawet zrelaksowac gdy partner mnie piesci co jest ze mna nie tak

Dzień dobry!

Niestety, nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których można byłoby analizować sytuację i poszukiwać przyczyn spadku/ braku ochoty na seks. Przyczyny te mogą mieć charakter zarówno medyczny, psychologiczny, jak i mieszany, sytuacyjny itp.. Diagnozą tego pierwszego obszaru może zająć się lekarz seksuolog (lub niekiedy lekarz ginekolog, do którego dostęp jest często łatwiejszy i szybszy), drugiego obszaru - psycholog seksuolog.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Zachęcam też do lektury licznych artykułów dot. tematu braku/ spadku libido.

Pozdrawiam!