Jaka może być przyczyna braku ochoty na seks?

Witam. Od paru miesięcy mam problem z brakiem ochoty na seks. Prędzej kochałam się z partnerem a teraz już mężem niemal codziennie. Jaka może to być przyczyna ?

Witam !
Przyczyn tego stanu może być bardzo wiele, od psychologicznych po medyczne, a także sytuacyjne- ten sam nawyk spowodował ochłodzenie w seksie. Aby te wszystkie przyczyny skonsultować w pani przypadku potrzebna jest wizyta osobista u specjalisty seksuologa. Może pani najpierw udać się sama a później z mężem - jeśli wyrazi zgodę .
Pozdrawiam M