Brak ochoty na seks od momentu zajścia w ciążę

Mam 29 lat. Od zajscia w ciaze ( planowana) nie mam ochoty na seks z mezem, wrecz czuje do niego obrzydzenie a bardzo kocham meza. Syn ma juz 3,5 roku. Co moze byc przyczyna I jak to przezwyciezyc?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego; w Pani okolicy np.: http://www.czpfeniks.pl/) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry!

Ze względu na długi czas trwania sytuacji (ponad 4 lata) udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz diagnostyka, zarówno medyczna, jak i psychologiczna.

W pierwszej kolejności może Pani skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem, następnie lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!