Brak ochoty na seks i słaba erekcja

Witam mam 27 lat i problemy z seksem a dokładniej z brakiem ochoty na niego i bardzo słabą erekcją. Jeszcze kilka miesięcy temu nie było dnia żebym nie miał ochoty na niego i muszę przyznać że bardzo mi to przeszkadza. Co mam z tym robić? Czy może zgłosić się do jakiegoś specjalisty?

Dzień dobry!

Tak, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Mgr Anna Bernatowska

Witam ponownie na forum powyższe Panie psycholog które cały czas udają że uczciwa wobec pacjenta (i etyczna!) jest sugestia wyłącznej diagnostyki psychologicznej. Jak zwykle na takie pytania odpowiadam: psycholog lub lekarz seksuolog oraz UROLOG jest KONIECZNY dla pełnej oceny. Jeżeli Panie są zainteresowane współpracą w ośrodku gdzie kompleksowo traktujemy pacjentów to proszę o kontakt z VEDI Clinic - możemy współpracować. Ale powyższe odpowiedzi są nieetyczne.