Słaba erekcja u 18-latka a odpowiednie działania

Witam. Jestem 18 letnim chłopakiem i mam problem z erekcją. Jestem aktywny sportowo i seksualnie. Zauważyłem, że podczas masturbacji erekcja nie jest tak silna, jaka była jeszcze parę miesięcy temu. Unikam też seksu z dziewczyną, bo jest mi po prostu wstyd, gdy nie jestem w stanie jej zaspokoić. Penis albo jest wpół twardy, albo po krótkiej chwili opada. Najgorzej jest z prezerwatywami, przez słaby wzwód nie utrzymuje się ona i się zsuwa. Jak mogę polepszyć działanie penisa domowym sposobem?

Dzień dobry!
Wskazana byłaby porada osobista u specjalisty i zastosowanie kompleksowej porady, bez "domowych sposobów",które mogą tylko zaszkodzić. Np. psychiczne nastawienie do prezerwatyw ma znaczenie i może skutkować niepełnym wzwodem.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Przed podjęciem jakichkolwiek działań, pierwszym krokiem jest diagnoza - odkrycie przyczyn zaburzeń erekcji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i/ lub psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!