Brak erekcji u 18-latka a odpowiednie działania

Witam. Mam 18 lat, chciałem zrobić swój pierwszy raz z dziewczyną, jednak penis nie doszedl do erekcji. Mimo że go dotykała i ogl nic sie nie zmieniło, był miekki, nie było erekcji, zdenerwowała mnie ta sytuacja, nie chce aby ponownie sie powtorzyła, co moge w takiej sytuacji zrobić ? czy mam sie zgłosić do jakiegoś lekarza ? Dodam iż nie pale i masturbuje sie co co 1 lub 2 dni

Dzień dobry.

Opisuje Pan typowy, męski problem podczas "pierwszego razu". Zdenerwowanie, o którym Pan pisze, mogło mieć zasadniczy wpływ na stan Pańskiej erekcji.
Nie wydaje się, by miał Pan szukać pomocy medycznej - w miarę nabierania doświadczenia problem powinien zniknąć samoistnie - o ile nie będzie się Pan stresował i martwił, czy podczas kolejnego razu dobrze Pan wypadnie.
Warto też dodać, że zarówno podczas seksualnego debiutu, jak i później, zdarzyć się może ciąża, toteż o ile nie zamierza Pan zostać tatą, należałoby pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu.

Pozdrawiam.

Witam, nic złego się najprawdopodobniej nie dzieje, proszę kontynuować intymne spotkania z dziewczyną nie nastawiając się na konieczność pełnego współżycia, kiedy doświadczy Pan kilkakrotnie pełnego, silnego wzwodu w intymnej sytuacji, za którymś razem proszę spontanicznie podjąć kolejną próbę penetracji.Gdyby sytuacja porażki powtarzała się w perspektywie kilku miesięcy proszę udać się na konsultację do psychologa seksuologa.Pozdrawiam