Brak erekcji u 30-latka

Witam mam 30 lat i w ostatnich dniach uprawiałem sex z dziewczyną po 3 razy dziennie, pozniej mieliśmy dwa dni przerwy i trzeciego dnia rano 2 razy. Od tej pory minęły 3 dni a ja nie mam erekcji nawet przy stymulacji czy filmach dla dorosłych. Poranną erekcję mam i utrzymuje się ponad pół godz. Zaczynam się martwić ponieważ nigdy mi się to nie przytrafiło.

Dzień dobry.

Z opisu wynika, że w ostatnim czasie prowadził Pan dość intensywne, żeby nie powiedzieć, ekstremalne życie seksualne. Możliwe, że po takim doświadczeniu potrzebuje Pan więcej, niż zwykle czasu na powrót do dawnej sprawności. Nie ma raczej powodu do niepokoju. Nie wydaje się, by była jakaś inna przyczyna Pańskiego problemu.

Pozdrawiam.

Organizm ma własne mechanizmy regulacyjne, niezależnie od naszej chęci, czy woli...
Proponuję zachować spokój i dajcie sobie czas kilka dni...
Dr CZAS to tez ważny Doktor... :-)
Pozdrawiam. JW

Witam, szereg elementów wskazuje na psychologiczne (psychogenne) tło zaburzeń. Po bardzo forsownym okresie współżycia nastąpił pewien okres niższej wydolności, czego domagał się Pański organizm. Ten okres "odpoczynku" wzbudził u Pana niepokój, który spowodował baczne wpatrywanie się w czynność Pańskich genitaliów. Zamiast zdystansować sie od wyimaginowanego "problemu" Pan zaczął go drążyć, zaś niepewność i lęk przyczynił się do tego, że zaczął Pan odczuwać mniejszą ochotę na seks... I kółko się zamknęło.. Zaburzenia erekcji na tle psychologicznym można podejrzewać wówczas, kiedy pojawiają się nagle, w konkretnej sytuacji, gdy między partnerami istnieją napięcia czy lęki. Musi Pan przerwać to błędne koło. Oczywiście, w ramach postępowania "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) jednakże, o ile zaburzenia nie ustąpią, na dłuższą metę należałoby ustalić ich przyczynę w rozmowie z seksuologiem. Pozdrawiam RH