Brak erekcji i porannych wzwodów

Mam pewien problem. Przy filmach porbograficznych Nie mam w ogole erekcji przy dziewczynie tez Nie wystepuja. Poranne erekcje wystepuja 2-3 razy na miesiac. Badania z krwi mialem dobre. Nieraz mialem tak ze jak Sie napilem alkoholu I wstalem rano erekcja byla. Mialem tez tak jezeli mialem erekcje rano I wstalem z lozka moj penis opadal. Erekcje ROK temu mialem przy dziewczynie jezeli wziela mojego penisa I postawila go mechanicznie. Robila ruchy tak jak przy masturbacji wtedy erekcja byla.Pozdr

Witam
Masturbacja często jest przyczyną zaburzeń erekcji . Uprawiając masturbację
wykształca się i utrwala fałszywe nawyki reagowania seksualnego.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pana trwałe zakodowanie reakcji
tylko na bodźce autoerotyczne. W efekcie brak reakcji na bodźce wysyłane
przez partnerkę i stopniowy zanik erekcji na bodźce autoerotyczne.
Zachęcam do skonsultowania problemu z seksuologiem lub psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie