Brak lub niepełna erekcja u 30-latka

Witam moj problem opisalem tutaj - http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/958759,brak-erekcji-u-30-latka W kolejnych dwóch dniach nie miałem porannej erekcji, natomiast trzeciego dnia miałem erekcje rano, później czytając o sexie i pod prysznicem udało mi się go postawic ale jak już miałem erekcje to pozwolilem mu opaść, wieczorem już nic nie było w stanie go postawić. Dziś rano była niepelna erekcja na chwilke. Ogolnie mam mniejsza ochotę na sex i nawet pieszczoty nic nie dają.

Witam, poniżej odpowiedź, której udzieliłem Panu poprzednio. Prószę spróbować ustosunkować się do niej pozytywnie i postarać się zastosować zawarte w niej rady.:
szereg elementów wskazuje na psychologiczne (psychogenne) tło zaburzeń. Po bardzo forsownym okresie współżycia nastąpił pewien okres niższej wydolności, czego domagał się Pański organizm. Ten okres "odpoczynku" wzbudził u Pana niepokój, który spowodował baczne wpatrywanie się w czynność Pańskich genitaliów. Zamiast zdystansować sie od wyimaginowanego "problemu" Pan zaczął go drążyć, zaś niepewność i lęk przyczyniły się do tego, że zaczął Pan odczuwać mniejszą ochotę na seks... I kółko się zamknęło.. Zaburzenia erekcji na tle psychologicznym można podejrzewać wówczas, kiedy pojawiają się nagle, w konkretnej sytuacji, gdy między partnerami istnieją napięcia czy lęki. Musi Pan przerwać to błędne koło. Oczywiście, w ramach postępowania "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych poprawiających wzwód (na receptę) jednakże, o ile zaburzenia nie ustąpią, na dłuższą metę należałoby ustalić ich przyczynę w rozmowie z seksuologiem. Pozdrawiam RH

Witaj!

Pana problemy mogą mieć wielorakie podłoże, natomiast może się zdarzyć u mężczyzn w każdym wieku przejściowy problem z wzwodem. Organizm mężczyzny też potrzebuje odpoczynku, lub zastanowienia się nad zaistniałą sytuacją. Zaburzenia tego typu mogą mieć charakter psychologiczny - lękowy, wywołany napięciami między partnerami lub stresem, także związanym z "niemożnością" uzyskania pożądanego rezultatu w stosunku do swego organu. Proszę wybrać się po poradę do psychologa- seksuologa w swoim miejscu zamieszkania , lub skorzystać z rad innych specjalistów. Pozdrawiam