Brak erekcji i podniecenia w czasie stosunku

Witam mam problem ze zwodem mój członek podczas stosunku nie jest zbyt twardy i momentalnie traci podniecenie

Witam, zaburzenia erekcji (brak wzwodu, niepełny wzwód, niemożliwość utrzymania wzwodu) to coraz częściej spotykany u mężczyzn problem zdrowotny. Zaburzenia erekcji należą do najczęściej spotykanych u mężczyzn zaburzeń seksualnych, dotyczą średnio 10% populacji. W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) jednakże na dłuższą metę należałoby ustalić przyczynę tych zaburzeń. Choroba może mieć podłoże organiczne i wówczas skutecznie może być leczona w zależności od przyczyny (cukrzyca, miażdżyca, choroby neurologiczne itp) lub czynnościowe i wtedy wskazana jest porada seksuologa. Proponuję jak najszybciej zwrócić się do lekarza rodzinnego, a on, po rozmowie, pokieruje Pana do urologa lub seksuologa. Pozdrawiam RH

Jest to zjawisko wymagające diagnostyki. Bywa, że jest to objaw dysfunkcji naczyniowej.
Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam Świątecznie. JW