Problemy z erekcją u 35-latka

Witam; przez całe moje życie występują problemy z erekcją. Jak radzić sobie z tą dysfunkcją skoro aktualnie nie posiadam partnerki? Ze świątecznym pozdrowieniem

Warto wznowić kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Niezależnie od tego, czy ma Pan partnerkę i czy planuje Pan seks w najbliższym czasie, czy też nie, warto wybrać się do lekarza seksuologa lub lekarza urologa i zdiagnozować przyczyny zaburzeń erekcji. Erekcja jest niejako barometrem ogólnego stanu zdrowia mężczyzny. Brak, niepełna lub zanikająca erekcja może świadczyć o wielu innych chorobach - naczyniowych, kardiologicznych, endokrynologicznych, urologicznych, diabetologicznych itp. Im szybciej rozpoznać problem i rozwiązać go odpowiednim leczeniem, z tym większym komfortem będzie Pan podchodził do relacji z kobietami.

Pozdrawiam!