Problemy z erekcją u 48-latka

witam serdecznie mam 48 lat mam problem z erekcja trudno sie podniecam i jak juz jest wszystko w porządku zbyt szybko mi wiednie co mam robic

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i wykonać badania diagnostyczne, aby odkryć przyczyny zaburzeń erekcji - np. naczyniowe, hormonalne, urologiczne itp.
Zawsze warto też wyeliminować te czynniki, które sprzyjają zaburzeniom erekcji i zdarzają się często - np. palenie papierosów, nadwaga, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, alkohol itp.

Pozdrawiam!