Krótka i niepełna erekcja z powodu niewypełnienia krwią ciał jamistych i żołędzi

Mam 20 lat. Podczas wzwodu ciało gąbczaste i żołądź nie wypełniają się krwią. Erekcja jest przez to krótka, niepełna, a doznania słabe. Utwardzenie ciał jamistych jest zadowalające. Zażycie Viagry nie pomaga - wtedy jamiste ukrwione b.db, gąbczaste nadal prawie wcale. Bez rezultatów odwiedziłem kilku lekarzy.  Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Należy kontynuować diagnostykę w osobistym kontakcie z seksuologiem. Właściwe rozpoznanie oraz zaplanowanie odpowiedniego leczenia często wymaga czasu, cierpliwości i podjęcia kilku prób - np. różne leki, różne dawki itp. Warto też kilkakrotnie powtarzać i poszerzać badania diagnostyczne.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Pańskie analityczne i anatomiczne "rozkładanie" penisa na ciała jamiste i gąbczaste wskazywałoby na lokowanie problemu wyłącznie w sferze fizjologicznej. Nie opisał Pan natomiast okoliczności pojawiania się wzwodu w Pańskich gąbczastych i jamistych ciałach penisa, co zdaje się być kluczowe dla samej istoty wzwodu.
Mówiąc inaczej - erekcja zasadniczo pojawiać się powinna podczas podniecenia wywołanego np. możliwością podjęcia współżycia seksualnego. W przypadkach braku tej możliwości wzwód pojawiać się może np. w sytuacji potrzeby rozładowania napięcia seksualnego, co najczęściej dzieje się poprzez masturbację.
Z Pana opisu trudno natomiast wnioskować, czy "niewypełnianie się krwią" ciał jamistych i gąbczastych prącia dzieje się w przypadku współżycia czy masturbacji, co znacznie ułatwiłoby odnalezienie potencjalnej przyczyny problemu. Sugerowałbym więc konsultację seksuologiczną podczas której mógłby Pan bardziej szczegółowo przedstawić problem i przyjrzeć się również Pańskiemu "zafiksowaniu" na anatomicznych właściwościach Pańskiego prącia.

Pozdrawiam.