Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji i skrzywienie penisa

Witam. Mam 20 lat i problem z silnym wzwodem podczas ostatniej wpadki, bardzo się przyjąłem .mianowicie niechciał stanąć na tyle by można było wgl włożyć go do pochwy po stymulacji rękoma przez partnerkę stanął ale na krótko i nie tak mocno jak powinien.. gdy spróbowaliśmy go włożyć obrazu stawał się miękki.. mam też skrzywienie w dół.. Nwm czy to jakaś choroba wcześniej bardzo dużo się masturbowałem ... przez 4 lata dobrze.. I to nawet Kilka razy dziennie. Nie jestem otyly .
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Czy wielkość członka ma znaczenie?

Dzień dobry.

Z Pana opisu wynika, że bezpośrednią przyczyną problemu może być Pańskie przejęcie i stres wywołany przez "niezręczną" sytuację. Nerwowość podczas współżycia wywoływać może zaburzenia erekcji u mężczyzn, podobnie zresztą, jak u kobiet, gdzie skutkiem zdenerwowania może być np. zmniejszona lubrykacja pochwy. Nie wydaje się też, by problemem miało być wspomniane skrzywienie prącia - rzadko się zdarza, by penis był w 100% prosty.
Nadmierna masturbacja może skutkować problemami we współżyciu, jednak w tej konkretnej sytuacji to nie ona raczej jest kluczowym źródłem problemu.

Wobec powyższego, sugerowałbym konsultację seksuologiczną, podczas której mógłby Pan zapoznać się bliżej z "psychologią" członka i fizjologią współżycia seksualnego.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy