Jak wyleczyć problem z nadmierną wilgotnością pochwy podczas seksu?

Mam problem z nadmierną wilgotnością pochwy podczas seksu. Mój partner się przez to wyślizguję ze mnie, a czasami mu opada przez to że jest zbyt wilgotno, ja też po jakimś czasie nic zupełnie przez to nie czuję i nie mogę odczuwać przyjemności. Próbowaliśmy różnych pozycji i zawsze jest tak samo, po 3-5 minutach pochwa jest już ta mokra że penis z niej wylatuję. Próbowaliśmy nawet bez gry wstępnej, przez parę minut jest okej chociaż trochę boli a pozniej niestety znowu cała pływam. Czy istnieje jakieś rozwiązanie ?

Dzień dobry,

Lubrykacja pochwy podczas stosunku jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym, a ilość lubrykantu zależy m.in. od stanu podniecenia kobiety. Dodać trzeba, że jest też cechą dosyć indywidualną - czyli nie u każdej kobiety wilgotność pochwy podczas stosunku jest podobna. Najwidoczniej Pani należy do tej grupy kobiet, które "produkują" większą ilość lubrykantu. Można dodać, że ta ilość wskazuje również na wysoki poziom podniecenia, co partner mógłby interpretować jako rodzaj nagrody - bowiem oznacza to, że "sprawcą" powyższego jest właśnie on.

W kontekście powyższego trochę dziwi fakt, że obwinia się Pani za stan Pani fizjologii, na którą nie ma przecież Pani wpływu.

Nie chcąc mnożyć problemów chciałbym jednak zasugerować, że być może problemem nie jest Pani lubrykacja, a jakość erekcji partnera? Sama Pani napisała, że "czasami mu opada" oraz "wyślizguje się" podczas seksu.

Proponowałbym stosowanie pozycji, w których miałaby Pani złączone nogi, przez co Pani pochwa mogłaby wydawać się ciaśniejsza.

Pozdrawiam.