Jak wyprostować skrzywienie penisa?

Witam, chciałem zapytać, bo jestem w okresie dojrzewanie i wydaje mi się, że jak na swój wiek mam dosyć dużego penisa, także dosyć długo się masturbuję i zauważyłem, że mój penis jest troszkę skrzywiony w lewą strone, bo zazywaczj robie to prawą i chciałem zapytać czy da się jak zrobic żeby on był prosty, czy to od masturbacji? Proszę o odp.

Dzień dobry!

Ludzkie ciało nigdy nie jest idealnie symetryczne i lekkie skrzywienie prącia jest powszechne i naturalne. Nie wynika z masturbacji. Jeśli jednak jest to dla Pana bardzo niepokojące, zawsze jest możliwość osobistego spotkania z lekarzem, który obejrzy członek i stwierdzi, czy jego skrzywienie może powodować trudności np. ból, dyskomfort codzienny lub we współżyciu. Najprawdopodobniej jednak - nie.

Pozdrawiam!