Skrzywiony penis w lewo - czy to normalne?

Nie wiem co robić, mam 13 lat i penisa podczas wzwodu dość mocno skrzywionego w lewo. Co mam zrobić? Czy powiedzieć rodzicom? Proszę o szybką odpowiedź!
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Większość mężczyzn ma skrzywionego penisa w którąś ze stron. Są to skrzywienia fizjologiczne, nie budzące niepokoju. U większości mężczyzn dochodzi do odchylenia prącia w lewą lub prawą stronę, co zwykle związane jest z częstszym układaniem prącia w jedną z nogawek. U niektórych dochodzi do nadmiernego uniesienia penisa co wiąże się z częstszymi problemami, w tym z penetracją.

Pozdrawiam