Krzywy penis u 15-latka

Witam mam 15 lat i krzywego członka :/ jest on skrzywiony trochę w lewą stronę Bardzo bym chciał go jakoś wyprostować Co mogę zrobic ??
15 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Delikatne skrzywienie członka podczas wzwodu niepowodujące dyskomfortu podczas stosunku nie wymaga leczenia. W celu oceny prawidłowości budowy prącia warto udać się na wizytę do specjalisty urologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Osobiście radzę poczekać z problemem do czasu rozpoczęcia życia płciowego. Niekiedy skrzywienie jest na tyle nieznaczne ze nie utrudnia współżycia płciowego. Jeśli ma Pan wątpliwości co do takiego postępowania i duże obawy to należałoby zapoznać urologa z obrazem prącia w stanie erekcji. Jest to trudne ale nie niemożliwe. Należy w czasie erekcji wykonać zdjęcie skrzywionego prącia i fotografie pokazać lekarzowi. Wada jest uleczalna chirurgicznie o ile są wskazania do jej leczenia. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty