Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z krzywym prąciem podczas erekcji

Mam problem z krzywym prąciem podczas erekcji. Można go jakoś wyprostowac bez operacji? obawiam się że przez to wykrzywienie będę miał problem ze stosunkiem
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry.

Idealnie prosty członek podczas wzwodu zdarza się naprawdę rzadko. Rzadko się też zdarza, by ewentualne skrzywienie miało negatywny wpływ na współżycie.
Swoje obawy może Pan spróbować zweryfikować podczas wizyty u urologa, bądź androloga, któremu mógłby Pan np. pokazać zdjęcie członka we wzwodzie.

Pozdrawiam.

0

Dzień dobry!

Męski członek rzadko jest idealnie prosty, to naturalne. Czy skrzywienie prącia jest nadmierne i czy może powodować trudności w życiu seksualnym, może ocenić np. lekarz urolog podczas badania.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy