Problemy z krzywym wzwodem

Sytuacja wygląda tak, że podczas wzwodu członek nie jest do końca prosty, tak jakby od 2/3 jest wyczuwalne lekkie załamanie i zaczyna się zaokrąglać w dół. Jest to dosyć duże zaokrąglenie.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Istnieje wiele poglądów na temat wskazań do korekcji symetrii prącia.
Wydaje się jednak, że najrozsądniejsze wskazanie do plastyki to utrudniony stosunek bądź niemożliwe odbycie stosunku.

Proponuję skonsultować swój problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl