Utrata dziewictwa a brak satysfakcji

Mam 20lat, pare dni temu straciłam dziewictwo z chlopakiem. Moje pytanie jest nastepujace, podczas ok 30min seksu (zabezpieczenie prezerwatywa) chłopak nie doszedł. Czy jest to moja wina? Nie wiem co o tym myśleć :( kolejne pytanie jest takie, ze jak juz zostalam rozdziewiczona to po kolejnym zbliżeniu sie parntera, wcale go nie czułam w sobie :( to byl mój pierwszy raz i zadręczam sie ta cala sytuacja. Partner twierdzi ze rzadko sie masturbuje, a ostatnia partnerkę miał okolo 2lat temu

Dzień dobry.

Rzadko się zdarza by tzw. "pierwszy raz" połączony był z euforią i fajerwerkami. W miarę nabierania doświadczenia i bliższego poznania własnych reakcji i odczuć oraz doboru odpowiednich pozycji zwiększających doznania zarówno Pani jak i partnera problem powinien samoistnie ustąpić. Warto również nie zapominać o antykoncepcji.

Pozdrawiam.

Witam, rozpoczęcie współżycia seksualnego często rodzi wiele emocji, niepokojów,wątpliwości. Proszę dać sobie i partnerowi trochę czasu na zaznajomienie się ze sobą w tym obszarze, dwa "pierwsze razy" zazwyczaj nie należą do tych najlepszych "razów w życiu". Oczywiście zawsze można udać się do specjalisty i porozmawiać bardziej szczegółowo o problemie ale na to wydaje mi się jeszcze za wcześnie podobnie jak na stawianie jakichkolwiek hipotez na ten temat.Pozdrawiam