Dlaczego moja erekcja jest tak słaba?

Dzien dobry. Mam 34 lata, ok 6 lat temu przeszedłem zabieg na przepuklinę pachwinową. Od tego czasu zaobserwowalem, że mam problemy z utrzymaniem erekcji. Członek raz wstaje szybciej raz wolniej ale przy zmianie pozycji czesto opada i pozniej ciężko przywrócić erekcje. Dodam że seks w pozycji leżącej jest u mnie niemożliwy(poprostu nie mam wzwodu), zawsze musze byc u góry. Druga informacja to taka, że z przepuklina chodziłem dość długo, ok 1,5 roku zanim doszło do zabiegu. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

przepuklina pachwinowa może w negatywny sposób wpływać na męską erekcję. Jeśli jednak przepuklina została zoperowana, to problem powinien się rozwiązać, a nie nasilić.

W obecnej sytuacji najlepiej będzie udać się do urologa lub seksuologa. Są to specjaliści, którzy zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem problemów z erekcją. Być może konieczne będzie wykonanie badań, ale o tym zadecyduje już lekarz.

Pytania o przepuklinę oraz zaburzenia wzwodu z tym związane pojawiały się w naszym serwisie pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/przepuklina-a-erekcja-czy-to-ma-zwiazek,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/przepuklina-pachwinowa-a-wzwod,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/slaba-erekcja-przy-przepuklinie-pachwinowej. Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.