Problemy z erekcją podczas stosunków z partnerką u 21-latka

Witam. Mam 21 lat, mam problemy z erekcją podczas stosunku z partnerką. Przy masturbacji osiągam pełną erekcję niezależnie czy robię to sam czy ona podczas gry wstępnej. Problem pojawia się, gdy chcę w nią wejść, po założeniu prezerwatywy. Penis bardzo szybko opada i uniemożliwia stosunek jednak nie wydaję mi się by była to wina prezerwatyw, gdyż próbowałem gumek z różnych materiałów, a poza tym szybko opada mi też bez gumki po zaprzestaniu masturbacji. Co robić bym mógł się z nią kochać?

Dzień dobry.

Skoro podczas masturbacji i przed stosunkiem ma Pan prawidłową erekcję, prawdopodobnie przyczyną jest Pańskie poddenerwowanie tym, że może Pan nie sprostać "zadaniu", co wprost przekłada się na osłabienie wzwodu.
W tej sytuacji sugerowałbym mniejsze skupienie się na samej czynności, a większe na partnerce i intymnej sytuacji. Jeżeli uda się to Panu, problem powinien samoistnie zniknąć. Warto też dodać, że kilkukrotne niepowodzenie podczas rozpoczynania współżycia należy do szeroko rozumianej normy.

Pozdrawiam.