Miękki penis podczas stosunku z partnerką

Witam, mam 18 lat i od kilku miesięcy uprawiam sex z partnerką. Niestety mam problem, mój penis z początku jest bardzo twardy ale podczas stosunku robi się tj. trochę miękki. Gdy wypadnie mi on z partnerki i zajmę się nią chwile to czasem całkowicie opada i muszę wymienić gumkę. Boje się że jest to coś poważnego. Masturbuje się od około 10 roku życia i nigdy nie miałem tego typu problemów że penis stawał się miękki. Długość stosunku jest ok. 20min, Bardzo proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Może to wynikać z masturbacji, Konieczna jest wizyta u seksuologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.