Zbyt mała erekcja podczas stosunku z partnerką

Mój problem polega na zbyt małej erekcji podczas stosunku z partnerką penis staje na moment potem maleje nie chce wstać do erekcji może to problem żyłką prąca podczas masturbacji mam skierowaną żyłkę lewą stronie gdy dochodzi do stosunku z kobietą do sexu oralnego partnerka kieruje żyłkę prąca w prawą stronie to mnie boli penis maleje wtedy nie ukrywam masturbuje się od kilku lat dwa razy dzienne ale nie każdego dnia czy to możebyćproblemem czy gdyzaprzestaniemasturbacjiczywszystkowrócidonormy
ponad rok temu

witam,
należałoby udać się najpierw na badanie do urologa, aby zrobił usg prącia. Jeżeli badania wypadną pomyślnie można zastanowić się nad psychologicznym podłożem problemu. Może tak być, że będzie to efekt częstej masturbacji, ale nie jest to pewne.
pozdrawiam

Jest określony poziom energii seksualnej, jeśli jej większość jest zużyta w praktykach masturbacyjnych, to na seks z partnerką nie starcza jej...
Masturbacja jest zastępczą formą seksu, a nie "równoległą"...
Wnioski są oczywiste.
I zacząć należy od zaprzestania trwonienia nasienia i energii, jeśli jest partnerka...
Będzie to też bardziej eleganckie wobec Partnerki.
Pozdrawiam.