Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powody zaburzenia erekcji podczas stosunku

czym może być powód zaburzenia erekcji podczas masturbacji nie mam problemu z erekcją a jak dochodzi do stosunku to cieżko jest ją uzyskac a jak uzyskam to po chwili się kończy ta erekcja zdaża mi się to podczas stosunku tylko mam 18 lat i nie dawno to prubowałem robic pierwszy raz i miałem 3 próby i nie wyszło
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

W wypadku problemów z inicjacją (są to częste problemy) najlepiej zgłosić się do lekarza seksuologa. Leczenie zwykle jest szybkie i skuteczne.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry.

Tzw. "pierwszy raz" rzadko kończy się pełnym sukcesem, szczególnie w przypadku osób, skupionych na tym, żeby dobrze podczas tego "razu" wypaść.
Pomimo powszechnego przekonania, seks jest swoistą sztuką, której podobnie jak wszystkiego, można i trzeba się uczyć. Trzy podejścia to jednak trochę za mało.

Pozdrawiam.

0

Dzień dobry!

Na podstawie kilku nieudanych zbliżeń trudno o postawienie jakiejkolwiek diagnozy. Dla wielu ludzi początki życia seksualnego wiążą się z pewnymi naturalnymi trudności, które najczęściej z mijającym czasem i rosnącym doświadczeniem same mijają. Jeśli uzyskuje Pan pełną erekcję podczas masturbacji, a problem pojawia się podczas prób stosunku z partnerką/ partnerem prawdopodobnymi przyczynami mogą być: stres, lęk zadaniowy, nadmierne oczekiwania wobec siebie i stosunku, kompleksy, oczekiwania i obawianie się "niepowodzenia", ale też niedostateczne (lub paradoksalnie - zbyt duże) podniecenie podczas kontaktu, nadmierna presja, niekomfortowe miejsce lub czas podejmowania zbliżeń, relacja z partnerką, to, jak ona reaguje na trudność z utrzymaniem erekcji itp.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy