Zanik erekcji podczas próby stosunku

Witam. Mam pewien problem z erekcją podczas stosunku. Ze swoją ukochaną jestem od prawie roku i razem bardzo pragniemy rozpocząć współżycie seksualne. Problem w tym, że w trzech próbach które przeprowadziliśmy wystąpił pewien problem z moją erekcją. Przed samym stosunkiem (podczas samego leżenia czy całowania się ) wzwód występuje. Kiedy zaś dochodzi do sedna naszych igraszek członek opada i dosłownie nic nie chce go "obudzić". Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, związanymi najczęściej wyłącznie z brakiem doświadczenia i związanym z tym stresem, napięciem emocjonalnym, obawami. Często - paradoksalnie - brak erekcji wiąże się także ze zbyt dużym podnieceniem.
Trzy próby stosunku to bardzo niewiele i dla bardzo dużej grupy ludzi takie pierwsze próby kończyły się wbrew oczekiwaniom.
Najczęściej najlepszą receptą jest czas, cierpliwość, pozytywne nastawienie, stopniowe zbieranie doświadczeń, cieszenie się bliskością z partnerką i nie przejmowanie "niepowodzeniami".

Pozdrawiam!