Problemy z osiągnięciem erekcji i wytrysku u 18-latka

Witam. Mam 18 lat i mam problem z erekcja oraz wytryskiem. . Gdy mialem 17 lat poznalem dziewczyne i mialem z nia zblizenia. Postanowilem odlozyc masturbacje calkowicie i nie masturbuje sie od okolo miesiaca. Mysle ze to moze byc powodem nie osiagniecia wytrysku. Czy problemem moze byc nadmierna masturbacja i przyzwyczajenie sie do mojej reki? Ile bym musial zaprzestac masturbacji abym wyl gotowy zawsze w 100%? Czy warto wziac leki typu "Kamgra"?. Co innego moze byc przyczyna braku wytrysku ???

Witam,
nadmierna masturbacja mogła spowodować problemy z wytryskiem w chwili obecnej.
Należy odczekać jakiś czas i może sytuacja się ustabilizuje - jeżeli nie, proponuję kontakt z seksuologiem

Pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry!

Dla większości młodych ludzi początki współżycia wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, które zazwyczaj samoistnie mijają z czasem i rosnącym doświadczeniem.
Nie istnieje taki określony czas zaprzestania masturbacji, który "gwarantowałby" erekcję i wytrysk podczas stosunku.
Rzeczywiście, nawyki masturbacyjne mogą powodować trudność z osiągnięciem orgazmu lub wytrysku podczas stosunku. Często dodatkowym czynnikiem jest stres, napięcie emocjonalne, nazbyt zadaniowe podejście do seksu, obawy, przewidywanie "niepowodzenia" i myślenie o nim.

Pozdrawiam!