Zaburzenia wzwodu podczas stosunku z partnerką a zaburzenia miesiączkowania

Witam. Mam 18 lat, i jestem z dziewczyna od 3 miesięcy , oby dwoje czujemy do siebie miłosc. Mam problem ze wzwodem. Często się mastrubuje, 1-2 razy dziennie. Gdy chwytam penisa i chwile sie nim bawie to jest pełny wzwód ale gdy puszcze to po kilku sekundach opada. A przy partnerce przy pieszczotach mi staje, ale gdy dochodzi mozliwosc kontaktu seksualnego penis automatycznie maleje. Nie wiem co to moze byc, prosilbym o pomoc, bardzo mi na tym zalezy !

Dzień dobry.

Masturbacja w częstotliwości o której Pan pisze, wskazuje na jej kompulsywny (nerwicowy) charakter. Potwierdza Pan to zresztą pisząc, że wzwód zanika, gdy przestaje się Pan "bawić" penisem, co po prostu wskazuje na brak napięcia seksualnego, a tym samym nie daje powodu do masturbacji. Zanik wzwodu podczas kontaktu seksualnego niekoniecznie jednak musi wynikać ze zbyt częstej masturbacji, ile ze zbyt zadaniowego podejścia do seksu, młodego wieku, a co za tym idzie - niewielkiego doświadczenia i "obycia" w "tych sprawach". Dodam, że związek trwający od trzech miesięcy trudno też uznać za szczególnie dojrzały. Przez ten czas zdołaliście się zaledwie wstępnie poznać - być może zbyt wcześnie podjęliście decyzję o współżyciu - co również może mieć wpływ na Pańską erekcję.
Niezależnie od powyższego, zalecałbym powstrzymanie się od tak częstej masturbacji. Komplikacje związane z prawidłowym wzwodem powinny ustąpić wraz ze wzrostem doświadczenia oraz wiedzy i wyczucia dotyczących wzajemnej seksualności. Jeżeli tak się nie stanie - sugerowałbym konsultacje u seksuologa.

Pozdrawiam.