Zaburzenia wzwodu podczas pieszczot z dziewczyną

Mam 18 lat i problemy ze wzwodem. Raz pieszczę sie z dziewczyną i mi stoi jak szalony ale po 30 sekundach opada odrazu, raz nie stanie nawet gdy dotyka mnie.Najczęściej gdy się pieścimy on leży i jest cały mokry jak by po wytrysku.Z rana i wieczorem wzwody są zawsze, jak się masturbuje to potrafię po 10 minut.Przez okres pół roku mastrubowałem się codziennie nie wiem czy to ma wpływ. Zastanawia mnie bo czasami podczas codziennych czynności(np zmywanie)potrafi mi stać bardzo mocno i długo.Pomocy!

Często podczas pierwszych kontaktów seksualnych lub z nową partnerką trudno jest utrzymać erekcje co ma związek, ze zwiększonym napięciem, stresem, obawą. Zwykle z czasem te problemy ustępują. Jeśli tak się nie stanie, można rozważyć konsultacje seksuologiczną.

Jeśli chodzi o wilgotność członka podczas pieszczot prawdopodobnie chodzi o preejakulat, który często może wydzielać się w znacznych ilościach.

Pozdrawiam!

Witam! To, że jest pan bardzo podniecony związane jest z ogromnym podnieceniem w tym wieku i wiąże się to także z tym co napisał pan o "Najczęściej gdy się pieścimy on leży i jest cały mokry jak by po wytrysku.- to preejakulat, który wydobywa się podczas bardzo dużego podniecenia. To powinno się unormować wraz z częstotliwością stosunków. Najczęściej kiedy jest taka częstotliwość masturbacji przed podjęciem współżycia z partnerką, to są też mocne i długie wzwody podczas takich czynności , które pan opisał w codziennym życiu i jeśli to pana bardzo niepokoi, to proszę o kontakt z seksuologiem w swojej okolicy. Pozdrawiam