Zanik wzwodu podczas przerwy w stosunku

Witam, Kiedy leże z kobietą w łóżku czuje się podniecony, staje mi, ale jak odwrucę sie od kobiety lub idzie ona do wc to wtedy zaraz mi opada i później czasami mam problem żeby mi znowu stanął. Dodam że jeżeli dochodzi od razu do stosunku wtedy jest dobrze i mogę się kochać do puki nie skończę.

Dzień dobry!

Jest naturalne, że podniecenie seksualne może słabnąć pod wpływem różnego rodzaju dystraktorów - "przeszkadzaczy", które wybijają z rytmu erotycznego, rozpraszają, odwracają uwagę w kierunku innych codziennych czynności.

Pozdrawiam!

Witaj !

To co pan opisał jest spotykane u wielu mężczyzn w pańskim wieku. Brak podniety sprawia, że organ jest w stanie rozluźnienia i odpływa krew z naczyń w penisie , następnie po chwili znowu gdy podnieta jest, to wszystko wraca do normy. Takie zaburzenie jest związane z utrwalaniem pobudzenia i z partnerką . Jeśli jest ona na stałe to po jakimś czasie - tylko związanym z pańską osobą ustabilizuje się to. Oczywiście może wrócić przy zmianie partnerki, ponieważ uczymy się reakcji całe dorosłe życie i utrwalamy je w czasie . Jeśli taka sytuacja powtarzałaby się to proszę osobiście skontaktować się z seksuologiem.
pozdrawiam

Prawdopodobnie sytuacja poprawi się.
Należy jednak unikać odwracania się od kobiety w łóżku, nie jest to dobrze odbierane i osłabia wzwód...
Warto zachęcić Partnerkę do stałego kontaktu z penisem, np. trzymania go w dłoni. Jest to ważne u młodych mężczyzn ze względu na przyzwyczajenia masturbacyjne.
Zazwyczaj objawy ustępują w stałym związku.
Pozdrawiam. JW, Poznań.