Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 2 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak wzwodu podczas stosunku z ukochaną

Witam, mam 18 lat, wcześniej dość często się masturbowałem od dłuższego czasu jestem z dziewczyną, bardzo mi się podoba jest moim ideałem i bardzo mocno ją kocham. Lecz zawodzę ją, nie uprawiamy póki co seks oralny lecz mój członek opada, bądź nie staje przy jej nagich zdjęciach. Przy grze wstępnej jest wszystko okej pełny wzwód jak trzeba. Czasem jest wszystko okej ale częściej mięknie bądz jest nie stabilny. Myśle cały czas o tym czy opadnie gdy schodze niżej, i gdy ma go w ustach.Co mamrobić?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Orgazm

Dzień dobry!

W Pana pytaniu znajduje się wiele odpowiedzi na nie - założenie "zawodzę ją", "myślę cały czas o tym, czy opadnie". Stres, napięcie, lęk, koncentracja na własnej sprawności, zadaniowe podejście do seksu i nazbyt krytyczne ocenianie siebie jest największym wrogiem przyjemności z seksu, a często także uniemożliwia osiągnięcie i utrzymanie wzwodu. Pełna erekcja nie jest obowiązkiem ani warunkiem udanego zbliżenia. Mężczyzny nie musi (podobnie jak kobieta) być podniecony "na zawołanie". Nie ma np. obowiązku reagowania erekcją na każde nagie zdjęcie.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witaj!
Proszę umówić się na wizytę do psychologa seksuologa w swojej okolicy,aby przedyskutować i przerobić wszystkie aspekty pańskiego postępowania ponieważ problem jest złożony i nie
można na niego kompleksowo odpowiedzieć na forum.
Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy