Problem ze wzwodem u 19-latka podczas spoglądania na nagą dziewczynę

Mam problem ze wzwodem!! Gdy widze swoją dziewczyne nago nie mam wzwodu jest bardzo piekna i cholernie mi się podoba zgrabna ma wspaniałe ciało, to mój ideał. Na początku nie miałem z tym problemu stawał mi jak głupi przy byle jej dotknięciu, to moja pierwsza dziewczyna, wczesniej tylko masturbacja. Ona nie cuzje się przez to kobieco. Ale mam dużo mysli teraz ze on znow nie stanie gdy na nią patrze, nie mogę skupić się na jej pięknie, tylko myśle o moim problemie, nie chce tabletek, jak to naprawic

Witam !

Z pana opisu wynika, ze za dużo pan myśli, przez co bardzo się pan spina. Podchodzi pan do problemu zadaniowo jak jak każdy mężczyzna skupia się na problemie a nie na przyczynie i rozwiązaniu. Proszę umówić się osobiście na wizytę do psychologa seksuologa lub lekarza seksuologa aby przerobić to co chciałby pan naprawić.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie jest problemem ani objawem choroby, jeśli erekcja nie pojawia się podczas patrzenia na kobietę. Podobnie Pana partnerka nie musi mieć kompletu przejawów silnego podniecenia seksualnego za każdym razem, kiedy widzi Pana nago. Co więcej - może się też zdarzyć, że nie przy każdych pieszczotach i nie podczas każdego stosunku natychmiast pojawia się pełen wzwód. Wpływa na to bieżący nastrój, kondycja, to, jaki akurat mamy dzień, czy jestem zdenerwowany, spięty, w jakim humorze. Ludzie nie są chodzącymi maszynkami do seksu i stopień podniecenia seksualnego (i związanych z tym reakcji ciała) czasami jest większy, a czasami mniejszy.

Pozdrawiam!