Problem ze wzwodem u 23-latka

Witam. Mam 23 lata i mam czasami problem ze wzwodem tzn. czasami jest sztywny ze az bym mogl kobiety na nim nosic a czasami miekki. Jak sobie z tym poradzic? Do lekarza wstyd mi isc wiec Prosze Pomóżcie Mi.......... Blagam!!Czekam na podpowiedzi

Dzień dobry!

Niestety, informacji jest zbyt mało, aby móc domyślać się przyczyn. Może być to przemęczenie, wygórowane oczekiwanie pełnych wzwodów jeden po drugim czy efekt po nadużyciu alkoholu lub innych substancji. Mogą to być czynniki psychologiczne - stres, lęk, zadaniowe podejście do seksu, specyfika relacji z partnerką/ partnerkami. Mogą to także być przyczyny medyczne - hormonalne, naczyniowe itp. Pojawiające się zaburzenia erekcji zawsze należy skonsultować bezpośrednio z lekarzem urologiem lub lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Z opisu wynika, że nie powinien mieć Pan powodów do niepokoju. Jeżeli jednak nie czuje się Pan usatysfakcjonowany, wydaje się, że warto się przemóc i skonsultować problem z lekarzem - najlepiej urologiem bądź seksuologiem.

Pozdrawiam.