Problem z trwałym wzwodem

Dzień dobry. Nigdy nie miałem zbyt trwałego wzwodu, często zdarza mi się przedwczesny wytrysk. Ostatnio jednak problem nasilił się. Penis reaguje głównie na dotyk, a wzwód jest zupełnie nietrwały kilka razy po prostu opadł tuż przed "wejściem". Mam 28 lat, stałą partnerkę od ponad 5 lat, którą kocham i która mnie wspiera, a mnie jest wstyd. Seks zawsze budził we mnie dozę stresu, mimo oczywiście sprawiania przyjemności. Psycholog średnio tu pomaga. Może czas na jakieś leki?

Dzień dobry!

Tak, warto skonsultować się z lekarzem i przeprowadzić badania diagnostyczne. Na ich podstawie można ocenić zasadność leczenia farmakologicznego.

Pozdrawiam!

Witam
Z tego co pan opisuje to jakiejś pomocy pan szukał , więc nie jest tak z tym wstydem strasznie. Proszę poszukać seksuologa i może to być seksuolog - psycholog, ale taki , który nie tylko zdiagnozuje ale także zaleci odpowiednią terapię, lub pójść do seksuologa - specjalisty lekarza. Pozdrawiam

Chyba czas na konsultację z zakresu medycyny seksualnej. Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa, potrzebna jest diagnostyka.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com