Przedwczesny wytrysk u 28-latka

Witam serdecznie Wydaje mi się, że mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Droga do wzwodu jest bardzo długa i jak już do niej dochodzi, chce wejść w partnerkę to mam wrażenie, że zaraz dojdzie do wytrysku. Nie mogę nad tym zapanować. Gra wstępna strasznie mnie podnieca może tym to jest spowodowane?

Dzień dobry!

Zarówno wytrysk przedwczesny, jak i zaburzenia erekcji ("bardzo długo trwa osiągnięciu wzwodu") mają różne przyczyny. Bez osobistej rozmowy, "wywiadu" dotyczącego Pana stanu zdrowia i dotychczasowej historii życia, związków, aktywności seksualnej itp. nie jest możliwa odpowiedź na pytanie, czym są spowodowane w Pana przypadku. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!