Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przedwczesna erekcja u 20-latka

Witam ! Mam 20 lat , i mój penis w spoczynku ma 8 cm , mam problemy przedwczesna erekcja przez to mam obawy by wiazac sie z jakakolwiek dziewczyna pomocy !!!
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Co ma Pan na myśli, pisząc "przedwczesna erekcja"? W zależności od Pana trudności, na portalu można znaleźć zarówno wątki dotyczące mimowolnych erekcji (wzwodów), jak i przedwczesnego wytrysku (ejakulacji).

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Zapewne chodzi o termin przedwczesny wytrysk, a nie przedwczesna erekcja...
Nie rozpoznajemy zaburzeń wytrysku, jeśli nie ma regularnego współżycia z partnerką.
Przy sporadycznym współżyciu brak kontroli nad wytryskiem jest powszechny.
Wielkość penisa w zwisie nie jest diagnostyczny dla wielkości we wzwodzie.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy