Problemy ze wzwodem i przedwczesnym wytryskiem u 28-latka

Mam 28 lat piekna Zone i problemy ze wzwodem i szybka erekcja. Prowadze zdrowy tryb życia, zero używek. Penis nigdy nie byl w pionie, ale wydaje mi sie ze dlatego bo jest zakrzywiony w lewo i w dol. Nigdy nie byl twardy,aczkolwiek partnerki a swoje czasu dużo ich bylo nie narzekaly.problem mam największy z szybkim finalem. Czasem 5sekund, czasem minuta...tak od roku. Odstawiałem onanizm na miesiąc i nie pomoglo. To potem probowalem sie onanizować. Tez nie pomoglo.

Proponuję poszukać lekarza seksuologa, bo problem raczej sam nie ustąpi, a nawet może się utrwalić.
Nie jest podana w poście okolica zamieszkania, nie mogę więc nikogo ze specjalistów polecić.
Pozdrawiam. Jw, seksuologia.org.pl

Witam
Z opisu Pana sytuacji można wywnioskować, że występują u Pana co najmniej trzy problemy:
- aspekt anatomiczny członka, jego skrzywienie
- zaburzenia erekcji
- wytrysk przedwczesny
W Pana wypadku potrzebna byłaby wizyta u urologa i seksuologa. Sprawdzenie czy budowa anatomiczna może wpływać na jakość współżycia, następnie sprawa z erekcją i wytryskiem przedwczesnym.
Pozdrawiam B.K.