Problem z przedwczesnym wytryskiem u 36-latka i mniejszy popęd seksualny

Mam 36 lat i mam problemy z przedwczesnym wytryskiem. Kocham sie z dziwczyna 2 min najduzej a zdarza sie ze krocej. Zaraz po wytrysku nie mam ochoty zupełnie na kochanie sie drugi raz (brak erekcji i ochoty). Chce zaznaczyc ze w czasie stosunku jak i zaraz przed moj penis sie "slini" zanim osiagne calkowity orgazm. Mam piekna dziwczyne od 8 miesiecy a wczesniej przez ok 7 lat bylem sam. Teraz ostatnio ok 2 tygodnie odczuwam mniejszy poped seksualny niz bylo wczesniej. Czy jest konkrety powod?

Dzień dobry!

Przyczyną spadku libido i osłabienia potrzeb seksualnych może być właśnie wytrysk przedwczesny, który powoduje Pana niezadowolenie z siebie i z jakości zbliżeń. Warto udać się do seksuologa i rozpocząć leczenie - najczęściej farmakologiczne, połączone z terapią, terapią pary lub metodami treningowymi.

Pozdrawiam!