Problemy z przedwczesnym wytryskiem u 19-latka

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem.Kiedyś uprawiałem seks i bylo wszystko dobrze mogłem długo lecz nastała przerwa w uprawianiu seksu została sama masturabacja kiedy teraz włoże członka do pochwy odrazu jest wytrysk.. Pomocy!

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji (m.in. jak przebiegało i czym charakteryzowało się wcześniejsze współżycie, kiedy problem wytrysku przedwczesnego nie występował; jak długi trwały poszczególne okresy; od jak dawna obecnie pojawia się wytrysk przedwczesny, jak często, w jakich okolicznościach, jak reagujecie Państwo na to itp.) - proszę skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Z Pana postu można wnioskować jedynie, że jest Pan bardzo młodym człowiekiem i że "kiedyś" uprawiał Pan seks. Nie napisał Pan jednak, czy jest Pan w stałym związku, jak często zdarzają się Panu sytuacje współżycia, jak często i długo się Pan masturbował - co mogłoby rzucić nieco więcej światła na Pana problem.
W oparciu o opis można jedynie przypuszczać, że Pana młody wiek i prawdopodobnie duże potrzeby seksualne są jedyną i dosyć "naturalną" przyczyną przedwczesnego wytrysku.

Pozdrawiam.