Przedwczesny wytrysk u 19-latka a odpowiednie działania

Witam, mam 19 lat. Jestem z partnerką około 7 miesięcy, od 6 uprawiamy sex, zazwykle używam prezerwatyw opóźniających sex. Nasz stosunek trwa około 6/7 minut. Podczas naszego sexu zazwykle gdy partnerka dochodzi i brakuje jej około minuty stosunku by była wpełni zadowolona, ja kończę, i mój penis robi się miekki. Prosze o pomoc, co robić, jak ćwiczyć. Na razie zorientowałem się ,ze musimy to częsciej robić wtedy efekt będzie całkiem inny. Co jeszcze moge robić?

Dzień dobry.

Wydaje się, że Pański wiek i zapewne duże w związku z nim potrzeby seksualne są prawdopodobnie jedyną przyczyną opisywanego problemu. W związku z powyższym, najlepszym chyba "lekarstwem" byłoby uzbrojenie się w cierpliwość i nie demonizowanie problemu.
Niekiedy pary borykające się z problemem niezadowalającego czasu trwania współżycia radzą sobie w taki sposób, że doprowadzają do szybkiego pierwszego wytrysku (niejako na straty), a po odpoczynku podejmują współżycie po raz kolejny, które może być wtedy zdecydowanie dłuższe, ponieważ penis po wytrysku staje się mniej podatny na bodźce. Rozwiązanie to wchodzi w grę jednak wtedy, gdy stan "refrakcji" (niewrażliwości na bodźce po wytrysku) jest stosunkowo krótki.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wspomniany przez Pana czas trwania stosunku jest naturalny i prawidłowy, w żaden sposób nie świadczy o wytrysku przedwczesnym, ale też może się zdarzyć, że możliwości jego wydłużenia są ograniczone.

Przedłużeniu się czasu trwania stosunku może sprzyjać np.:
- częste i regularne współżycie (stosunek po dłuższej przerwie zazwyczaj jest krótszy)
- podczas stosunku przerwy, pozwalające na obniżenie się poziomu pobudzenia seksualnego
- podjęcie drugiego stosunku tego samego dnia, bezpośrednio po pierwszym kontakcie
- wybór takich pozycji, w których stymulacja członka jest słabsza, a stopień Pana podniecenia nieco mniejszy

Znaczenie może mieć też orgazm partnerki, które naturalnie może potęgować Pana przyjemność seksualną i podniecenie - aż do osiągnięcia orgazmu.

Pozdrawiam!